Logo Pracuj.pl

Magazynier

Soltec sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunki i załadunki aut,
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów,
  • Przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie,
  • Kompletowanie zamówień dla klientów,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego wysokiego składu,
  • Wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru,
  • Utrzymanie porządku na magazynie,
  • Inwentaryzacja magazynu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności pracy w zespole,
  • Motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT).

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Soltec sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 16 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: SOLTEC_DTH

Magazynier, Warszawa