Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Carl Zeiss sp. z o.o.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łopuszańska 32

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień klientów (wybranie soczewek okularowych z półki, spakowanie);

  • Rozłożenie dostawy soczewek/akcesoriów czyszczących;

  • Wypisywane listów przewozowych DPD;

  • Przygotowywanie do wysyłki i wysyłka materiałów marketingowych;

  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez koordynatora biura obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);

  • Chęć działania, dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus roczna premia uzależniona od wyników działu;

  • Pakiet benefitów (m.in.: grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, platforma kafeteryjna, karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ZEISS Vision Care jest jednym z czołowych światowych producentów soczewek okularowych i przyrządów okulistycznych. Ten obszar skupia się na opracowaniu i wytwarzaniu produktów dla całego łańcucha wartości soczewek okularowych, które są rozprowadzane na całym świecie pod marką ZEISS.

Przewiń do profilu firmy