Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ZIARNEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 2005 200 brutto / mies.
  • Cyklamenów 12, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Cyklamenów 12

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

- Prowadzenie dokumentacji dotyczących gospodarki magazynowej

- Przyjmowanie i wydawanie towaru

- Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

- Pakowanie i obsługa wysyłek do klientów

- Rozładunek i załadunek towarów

- Czynne uczestniczenie w realizacji zadań całego zespołu, współpraca z innymi działami firmy

- Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

W przypadku zainteresowania tą ofertą pracy proszę o kontakt od poniedziałku do soboty w godzinach 7-19. pod nr telefonu podany w ogłoszeniu

Zapraszamy na naszą stronę www.ziarnex.pl

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętności obsługi komputera, mile widziana znajomość programów WMS

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego, uprawnienia UDT - mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • Dokładność, rzetelność i obowiązkowość

  • Sprawność fizyczna

  • Mile widziana Książeczka sanepid

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie

  • ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku)

  • Stabilną pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności

  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku (dwie zmiany, ustalane indywidualnie, praca w godzinach 6-14 lub 10-18)

O nas

Ziarnex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to firma z blisko 30 letnim doświadczeniem na rynku spożywczym (piekarnie, cukiernie, lodziarnie) oraz rozbudowaną siecią oddziałów

Nasza firma to miejsce dla ludzi którzy chcą być na co dzień w zespole pracowników którzy wykonując swoje codzienne obowiązki wiedzą że to dzięki ich staraniom i włożonej pracy jesteśmy jedną z najlepszych hurtowni spożywczych w Polsce