Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

SZYMON ZDZIARSKI NEOPAKO firmie

3 8504 400 brutto / mies.
  • Leonidasa 51
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SZYMON ZDZIARSKI NEOPAK

Leonidasa 51

Warszawa

Firma Neopak została założona w 2006 roku.

Zapraszamy na: www.neopak.pl oraz na nasz Profil na FB

W ciągu kilku lat dzięki dynamicznemu rozwojowi staliśmy się wiodącą firmą dystrybucyjną w branży materiałów opakowaniowych.
Dzięki stale rozwijającej się ofercie produktowej i wykwalifikowanej wiedzy naszego personelu, umożliwiamy naszym klientom optymalny wybór sposobu zabezpieczenia każdego produktu.

Magazynier

OPIS STANOWISKA

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: MAGAZYNIER
Wynagrodzenie: 2800 - 3200 zł netto

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru
  • Kompletacja towaru do wysyłki zgodnie ze zleceniem
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Prawidłowe rozlokowanie wyrobów w przestrzeni magazynowej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w sklepie/hurtowni
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uczciwość
  • Odpowiedzialność, sumienność i uczciwość

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole

CV i List Motywacyjny

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami,
nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne