Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

EKSTREMEO firmie

4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Trakt Lubelski 410
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Pracownik fizyczny

EKSTREME

Trakt Lubelski 410

Warszawa

Firma EKSTREME powstała w 2006 roku i od początku swojej działalności stawia na nowoczesne technologie, profesjonalne podejście do Klienta, kreatywność i wiedzę.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż, wsparcie techniczne oraz serwis szerokiego wachlarza wysoce wyspecjalizowanych urządzeń uznanych marek w następujących segmentach rynku poligraficznego:

  • druk UV
  • druk na tekstyliach DTG
  • produkcja i wykańczanie etykiet
Magazynier

Opis stanowiska:

  • kompleksowa organizacja i prowadzenie magazynu części  oraz materiałów eksploatacyjnych;
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu;
  • codzienna obsługa wysyłek;
  • kontrola i uzupełnianie stanów magazynowych;
  • współpraca z dostawcami w zakresie składania i realizacji zamówień;
  • współpraca z technikami i biurem w zakresie zapotrzebowania na części i materiały eksploatacyjne;
  • obsługa systemu nadawania paczek A-paczka i systemu magazynowego Optima;
  • wsparcie techników przy załadunku i rozładunku sprzętu dostarczanego do Klientów przy zakupie/serwisie;
  • wsparcie przy organizacji targów;
  • współpraca z biurem;
  • dbanie o porządek w magazynie i biurze.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe;
  • doświadczenie w prowadzaniu magazynu, wysyłce paczek i obsłudze logistycznej;
  • umiejętność sprawnej i przemyślanej organizacji własnej pracy;
  • obsługa komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziany komunikatywny język angielski (korespondencja z dostawcami spoza Polski);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność;
  • samodzielność, sumienność i dokładność, energia i zdecydowanie, silna motywacja do pracy oraz wysoka kultura osobista;
  • PUNKTUALNOŚĆ
  • własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowanie

Ogłoszenie archiwalne