Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

K&K DESIGN sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy produkującej oświetlenie i meble

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw.
  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów oraz bieżące wydawanie towarów dla odbiorców.
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego i wysyłanego towaru.
  • Efektywne zarządzanie gospodarką magayznową.
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie.
  • Przyjmowanie i obsługa zwrotów i reklamacji.
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera.
  • Znajomość branży elektrycznej.
  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji.
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne