Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Marimax sp. z o.o. sp.j z siedzibą w: 04-994 Warszawa ul. Poezji 14 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MARIMAX sp. z o.o. spółka jawnaO firmie

5 5006 000 brutto / mies.
  • Poezji 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MARIMAX sp. z o.o. spółka jawna

Poezji 14

Warszawa

Import i dystrybucja artykułów spożywczych pod własną marką

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień według dokumentu WZ i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole , koncentracja na wykonywanej pracy . Mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30- 16 . Wynagrodzenie netto 3500

Magazynier

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne