Ta oferta pracy jest nieaktualna od 576 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abakus Sp. z o.o.

     Prężnie działająca firma w branży motoryzacyjnej konkretnie w oświetleniu samochodowym
    o zasięgu międzynarodowym zatrudni osobę na stanowisko:

    Magazynier

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi
    • Załadunek i rozładunek asortymentu
    • Praca w systemie trzyzmianowym
    • Kontrola bieżących stanów magazynowych
    • Dbanie o miejsce wykonywania pracy - magazyn
    • Uczestnictwo w inwentaryzacji
    Miejsce pracy: Warszawa-Włochy (okolice Okęcia)

    Wymagania:

    • Sumienność i dbałość o jakość pracy
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zaangażowanie i rzetelność
    • Kultura osobista
    • Punktualność
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane, ale nie są konieczne
    • Uczciwość
    • Umiejętność pracy w zespole - komunikatywność
    • Dyspozycyjność przy dużej ilości zleceń

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie na pierwsze 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy na podstawie umowy o pracę
    • Pracę u Pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Pracę w młodym i energicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.