Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem oferującym szeroki asortyment materiałów elektroinstalacyjnych producentów krajowych i zagranicznych. Od ponad 25 lat zajmujemy się dostawami inwestycyjnymi oraz kompleksowym zaopatrzeniem odbiorców przemysłowych. Specjalizujemy się w dostawach dla energetyki, w tym energetyki wiatrowej. Mamy istotny udział w oświetleniu dróg i autostrad.

    W związku z rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klienta w zakresie wydań towarów,
    • Przyjmowanie dostaw towarów, załadunek i wyładunek
    • Dbanie o bezpieczeństwo towarów składowanych w magazynach firmy,
    • Utrzymanie właściwego porządku w obrębie powierzchni magazynowej,
    • Nadzorowanie kontroli zgodności wychodzących towarów z zamówieniami i specyfikacjami.

    Oczekujemy:

    • Pożądane doświadczenie zawodowe w branży elektrotechnicznej
    • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,
    • Doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta,
    • Odpowiedzialność, sumienność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w doświadczonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
    • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    klikając w przycisk APLIKUJ.

    W związku z wejściem w życie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej RODO) informujemy, że:

    administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Acel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Twardej 6, zwana dalej jako ADMINISTRATOR.

    Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Podanie danych jest obowiązkowe i niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na pracodawcy, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy /art. 6 ust.1 lit.b RODO/. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne, a ich wykorzystanie jest możliwe wyłącznie w związku z prawnie uzasadnionym interesem Spółki, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i ochrona mienia /art/6 ust.1 lit.f RODO/.

    Dane będą przetwarzane w celu wykonania umowy o pracę, w tym wykonania obowiązków określonych przepisami prawa lub obowiązującymi w Spółce regulaminami pracy, wynagradzania i ZFŚS, zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy /BHP/, ochrony własności pracodawcy, a także do celów zakończenia stosunku pracy.

    Okres przetwarzania przedmiotowych danych jest zależny od celu przetwarzania wskazanego powyżej i wynika z przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, BHP oraz przepisów wykonawczych do prawa pracy.

    Wybrane dane, w związku z prawnie uzasadnionym interesem ADMINITRATORA, tj. świadczeniem usług oraz dla celów zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i ochrony mienia, mogą być udostępniane podmiotom:

    • świadczącym usługi szkoleniowe;
    • świadczącym usługi ochrony fizycznej obiektów Spółki oraz ich monitoringów;
    • świadczącym usługi monitoringu lokalizacji pojazdów służbowych;
    • klientom i dostawcom Acel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

    Wybrane dane, na mocy przepisów prawa, będą przekazywane do Urzędu Skarbowego, banków, podmiotów medycyny pracy, biura BHP oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

    Informujemy również, że przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    bottom