Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABAKUS Sp. z o.o.

    Firma ABAKUS Sp. z o.o. dostarcza produkty całej gamy oświetlenia samochodowego, układów termicznych, lusterek oraz elementów karoserii do aut każdej marki. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz rynek działania obejmujący całą Europę pozwala nam wyselekcjonować szeroki asortyment produktów, który w chwili obecnej zawiera ponad 30 000 referencji i jest sukcesywnie poszerzany.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera
    • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym
    • załadunek i rozładunek produktów
    • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów
    • prawidłowe rozmieszczanie produktów w magazynie zgodnie z wyznaczoną lokalizacją dla produktu
    • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
    • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
    Wymagania:
    • doświadczenie w pracy na magazynie
    • preferujemy pracowników z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • wykształcenie min. zawodowe
    • zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
    • poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
    • punktualność, dokładność
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
    • terminowe wynagrodzenie
    • przyjazną atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ABAKUS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ABAKUS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aksamitnej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.