Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash
    to wiodący na polskim rynku dystrybutor z branży FMCG. W związku rozwojem unikalnego konceptu Sushi 2 Go Sp. z o.o., dostarczającego Klientom najwyższej jakości zestawy sushi, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

    Magazynier

    miejsce pracy: Warszawa

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Kontakt z kontrahentami, bieżące negocjacje cen zamawianych surowców i warunków dostawy;
    • Kompletowanie towarów oraz wykonywanie innych prac magazynowych z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa żywności;
    • Dbałość o porządek na magazynie;
    • Praca w systemie Optima oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

    IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

    • Być dyspozycyjny do pracy na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy (również praca nocna);
    • Posiadać aktualne badania SANEPID;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Mile widziane: znajomość języka angielskiego, uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

    NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
    • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie produkcyjnej;
    • Możliwości dalszego rozwoju w ramach firmy.
    opis