Magazynier

  • Warszawa, Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Iron Mountain Inc. jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w 39 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochrona i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

W chwili obecnej pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Kopytów, woj. mazowieckie

Celem istnienia stanowiska jest

realizacja wszystkich zadań i czynności, zapewniających efektywność procesów operacyjnych w magazynie

Twoje zadania to m.in.:

  • rozładunek i załadunek samochodów
  • właściwe i profesjonalne rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie jednostek składowania w magazynie
  • kompletowanie zamówień Klientów
  • przygotowywanie wysyłek z użyciem terminali radiowych

Dołącz do nas jeśli:

  • akceptujesz pracę w systemie zmianowym (6-14:00; 12-20:00)
  • jesteś osobą odpowiedzialną i realizujesz powierzone zadania w terminie oraz z zachowaniem wysokiej jakości pracy
  • posiadasz min. zawodowe wykształcenie

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę i współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • możliwość korzystania z bezpłatnego transportu na trasach Warszawa Ursus – Błonie lub Sochaczew- Błonie
  • możliwość zdobycia uprawnień na specjalistyczne wózki wysokiego składu
  • prywatną opiekę medyczną (z opcją dla bliskich)
  • ubezpieczenie na życie (z opcją ubezpieczenia bliskich)
  • bożonarodzeniowe karty podarunkowe

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".

Przeczytaj o naszej firmie: www.ironmountain.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, po. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się