Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Iron Mountain Inc. jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w 39 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochrona i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

    W chwili obecnej pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Kopytów, woj. mazowieckie

    Celem istnienia stanowiska jest

    realizacja wszystkich zadań i czynności, zapewniających efektywność procesów operacyjnych w magazynie

    Twoje zadania to m.in.:

    • rozładunek i załadunek samochodów
    • właściwe i profesjonalne rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie jednostek składowania w magazynie
    • kompletowanie zamówień Klientów
    • przygotowywanie wysyłek z użyciem terminali radiowych

    Dołącz do nas jeśli:

    • akceptujesz pracę w systemie zmianowym (6-14:00; 12-20:00)
    • jesteś osobą odpowiedzialną i realizujesz powierzone zadania w terminie oraz z zachowaniem wysokiej jakości pracy
    • posiadasz min. zawodowe wykształcenie

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę i współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
    • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
    • możliwość korzystania z bezpłatnego transportu na trasach Warszawa Ursus – Błonie lub Sochaczew- Błonie
    • możliwość zdobycia uprawnień na specjalistyczne wózki wysokiego składu
    • prywatną opiekę medyczną (z opcją dla bliskich)
    • ubezpieczenie na życie (z opcją ubezpieczenia bliskich)
    • bożonarodzeniowe karty podarunkowe

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".

    Przeczytaj o naszej firmie: www.ironmountain.pl

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, po. 883)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.