Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Młochów (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TOYA S.A./ODDZIAŁ NADARZYN –poszukuje do magazynu w Młochowie /k Nadarzyna pracowników na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Młochów (pow. pruszkowski)

    Oferujemy nowe, atrakcyjne stawki

    Opis stanowiska:

    • Obsługa magazynu wysokiego składowania
    • Rozładunek dostaw
    • Kompletacja zamówień
    • Prace pomocnicze
    • Praca w systemie dwuzmianowym

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
    • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację zadań
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

    Oferujemy:

    paczki świąteczne
    karta multisport
    imprezy firmowe
    umowa o pracę

    ubezpieczenia
    sport
    przyjazna atmosfera
    rozwój

    wydarzenia kulturalne

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Magazynier  przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712,  nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    Lub

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez TOYA S.A. we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 13-15, 51-168 Wrocław, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabryczna pod nr KRS 0000066712,  nr NIP: 895-16-86-107; numer Regon: 932093253 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z zm.).

    bottom