Logo Pracuj.pl

Magazynier

Schulke Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500–5 000
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Schulke Polska Sp. z o.o.

Posag 7 Panien 1

Ursus

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja towarów, załadunki i rozładunki pojazdów
  • wykonywanie pracy zgodnie ze Standardowymi Procedurami Operacyjnymi i Instrukcjami postępowania
  • pracę zgodnie z zasadami DPD
  • zgłaszanie wszelkich wątpliwości co do jakości produktów do Osoby Odpowiedzialnej
  • kompletacja zamówień według systemu SAP WM i MM
  • kontrola skompletowanych zamówień
  • kompletowanie dokumentów do wysyłek (WZ, faktura VAT, list przewozowy, dok. ADR)
  • tworzenie list załadunkowych
  • odpowiednie oznakowanie wysyłanych przesyłek (ADR, list przewozowy)
  • przyjmowanie dostaw / rozładunek samochodów (kompletacja dokumentów)
  • kontrolacilościowo-jakościowa dostaw przychodzących i wychodzących (weryfikacja produktów pod kątem uszkodzeń, dat ważności i numerów serii)
  • wydawanie towaru / załadunek samochodów
  • obsługa wózków widłowych (wysoki skład)
  • obsługa windy towarowej
  • obsługa skanera ręcznego
  • obsługa komputera
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • udział w okresowej inwentaryzacji
  • udział we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach związanych z wykonywaną pracą organizowanych przez pracodawcę, w tym w szkoleniach z zakresu dobrej praktyki dystrybucyjnej (przynajmniej 1 raz w roku)

Nasze wymagania

  • min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera, preferowane w hurtowni farmaceutycznej
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi windy towarowej
  • znajomość przepisów ADR w zakresie pakowania towarów

To oferujemy

  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej – Schulke istnieje na rynku od ponad 130 lat
  • umowa o pracę na pełen etat
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe
  • pakiet socjalny, a w tym: bezzwrotne świadczenia finansowe w czasie długotrwałej choroby Twojej lub Twoich bliskich, pomoc w trudnej sytuacji materialnej czy w wypadku losowym, dofinansowanie wczasów pod gruszą, świąt Bożego Narodzenia, karty MultiSport, kolonii lub podręczników szkolnych dla dzieci
  • dostęp do kafeterii benefitów na platformie Worksmile
  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy w roku (Wielki Piątek i Wigilia)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Schulke Polska – międzynarodowa firma medyczna z długoletnią tradycją, lider w obszarze dezynfekcji i antyseptyki poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier.

Magazynier, Posag 7 Panien 1, Ursus, Warszawa