Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Procam Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wieliczka, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Od ponad 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne
w sektorze rolniczym i ogrodniczym.
Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju.
Nasz zespół tworzy ponad 340 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.

Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

           Dołącz do naszego zespołu i Ty, jako:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Wieliczka - Sułków

Twoje zadania:

  • przyjmowanie, wydawanie, rozładunek, załadunek oraz kompletowanie towaru
  • prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej
  • obsługa programu magazynowego
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie

Zależy nam na:

  • posiadaniu uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego
  • umiejętności pracy z komputerem
  • skrupulatności, dokładności oraz odpowiedzialności
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Co warto o nas wiedzieć:

  • umowa o pracę jest u Nas standardem
  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • umożliwiamy pracę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne