Oferta pracy

Magazynier

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

Oławska 10

Wierzbice (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługą załadunków i rozładunków

  • kompletacją towaru, obsługą skanera

  • prowadzeniem dokumentacji magazynowej

  • współpracą z działem logistyki, produkcji i jakości

Nasze wymagania

Szukamy zmotywowanych osób, które chcą zdobywać doświadczenie w nowoczesnym środowisku pracy.

Jeżeli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz jesteś otwarty/-a na pracę w systemie zmianowym, dołącz do naszego zespołu MAGAZYNIERÓW!

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • stałą pensję oraz comiesięczną premię

  • dodatek za pracę w weekendy do 360 zł brutto

  • dofinansowanie do dojazdu do 380 zł brutto

  • prywatną opiekę medyczną za 4 zł

  • kawę, herbatę oraz codziennie świeże owoce

  • stołówkę pracowniczą – obiad za 5 zł

  • kartę MultiSport

  • zostaniesz wdrożony na stanowisko pracy

  • otrzymasz niezbędne szkolenia techniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie, zatrudniając 90 tysięcy pracowników.

Dlaczego to dobre miejsce pracy dla Ciebie?

Czekamy na osobę pełną pasji i odwagi do działania, której postawa będzie wzorem dla innych członków zespołu. Jeżeli potrafisz patrzeć dalekowzrocznie a odpowiedzialność i zaufanie są dla Ciebie wartością - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy. Porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy