Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Winterswijk, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonującą w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 750 pracowników oraz dysponujemy taborem 270 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Winterswijk, Holandia

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie chłodniczym w temperaturze od -20 st. C do +4 st. C w systemie zmianowym
  • Inne prace porządkowe
  • Cykl pracy: 2 lub 3 tygodnie w pracy, 1 tydzień w domu
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie i dojazd do Holandii na koszt pracodawcy
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Kontrakt holenderski po 9 mies.

Czekamy na oferty CV kandydatów spełniających wymagania zamieszczone w ogłoszeniu. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu i składania aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne