Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1052 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Wola Mrokowska (pow. piaseczyński), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.
    Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    MAGAZYNIER
    Lokalizacja: Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
    (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
    Główne zadania:
    • kompletowanie zamówień
    • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek
    • przyjmowanie dostaw i ich składowanie
    • załadunek oraz rozładunek towarów
    • dbanie o porządek w magazynie
    Wymagania:
    • wykształcenie min. zawodowe
    • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
    • predyspozycje do pracy w systemie trzyzmianowym
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy do pracę
    • stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników
    • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasie:
      • Białobrzegi – Grójec - Wola Mrokowska
    • pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji

    Miejsce pracy:  Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Zgłoszenia
    CV z zapisem w tytule Magazynier prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@alnor.com.pl

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.