Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PAMUK LINE sp. z o.o.

4 748,87 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Południowa 6

Wola Zaradzyńska (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentami,

  • wykonywanie bieżących prac magazynowych, rozlokowanie towaru w magazynie,

  • raportowanie i kontrola stanów magazynowych,

  • wykonywanie czynności niezbędnych związanych z realizacją zamówień oraz dostaw,

  • kompletacja dokumentów,

  • załadunek towaru dla kierowców,

  • dbanie o wizerunek firmy,

  • uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózek jezdniowy (widłowy),

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,

  • znajomość obsługi komputera: pakiet Microsoft Office,

  • dyspozycyjność, uczciwość, dokładność, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • samodzielność, operatywność w działaniu, praca w zespole,

  • komunikatywność,

  • nastawienie na realizację zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • pozytywne nastawienie do klienta,

  • dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • współpracę i wsparcie zespołu specjalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

O nas

Pamukline Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku polskim od kilkunastu lat. Jesteśmy jednym z największych importerów przędzy i bawełny z Turcji oraz tekstyliów najlepszego gatunku. Nasz asortyment to różnorodność rodzajów i wzorów, a także ich aktualność w odniesieniu do nowych trendów rynkowych.

Obecnie w naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment produktów m. in. przędzę bawełnianą, kolorową, przędzę poliestrową oraz przędzę wiskozową, której jakość doceniana jest zarówno w kraju jak i za granicą. Bardzo liczymy się ze zdaniem wszystkich naszych klientów, dlatego stale poprawiamy i powiększamy nasz asortyment, tak aby coraz lepiej wpisywał się w ich potrzeby.

Dzięki ciągłym inwestycjom oraz strategii zorientowanej na potrzeby naszych klientów, udało nam się osiągnąć stały wzrost przychodów i rozrost naszego przedsiębiorstwa. Wiąże się to z ciągłym powiększaniem naszego zespołu. Mamy nadzieję, że niebawem do nas dołączysz, dzięki czemu będziesz mogła/mógł przekonać się o tym osobiście :)

Jeżeli zatem szukasz stabilnej pracy, lubisz dobrą atmosferę, chcesz się przyczynić do sukcesu marki na świecie to zerknij na opis stanowiska poniżej i wyślij do nas CV. Czekamy na Ciebie!