Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GUNNEX PL Sp. z o.o

4 000 brutto / mies.
  • Wołomin

    Wołomin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów na magazyn;

  • wydawanie towarów z magazynu;

  • rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów;

  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • czynny udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne;

  • kawa, herbata, woda mineralna.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

Miejsce pracy:

  • Niska 1, 05-200 Nowe Lipiny

Gunnex to blisko 20-letnie doświadczenie w dystrybucji materiałów budowlanych i izolacyjnych na terenie Czech, Rumunii i Słowacji.

W Polsce działamy od 12 lat zaopatrując hurtownie oraz inwestycje budowlane na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy