Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.O firmie

ETO MAGNETIC Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego

Wrocław

Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
  • Przygotowanie materiału dla produkcji oraz klientów zewnętrznych zgodnie ze specyfikacją,
  • Rozlokowanie materiału w magazynie,
  • Pomocnicze prace magazynowe,
  • Dbałość o porządek w magazynie.

Oczekiwania:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Zaangażowanie w wykonywane czynności,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez UDT),
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office oraz SAP
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    po okresie próbnym na czas nieokreślony (cały etat)
  • Stabilne zatrudnienie
    i perspektywa długofalowej współpracy
  • Miła i przyjazna atmosfera w pracy
  • Zdobycie doświadczenia
    w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Nagrody rzeczowe
    i kwotowe
  • Bony
    świąteczne
  • Praca
    od poniedziałku
    do piątku
  • Darmowy parking
    dla pracowników, udogodnienia dla rowerzystów
  • Szeroka ochrona ubezpieczeniowa Allianz
  • Bezpłatna opieka medyczna dla Ciebie
    i Twojej rodziny
  • Dwudaniowy
    obiad za 8 zł
  • Transport pracowniczy za 35 zł/mies
    z Wrocławia i Kątów Wrocławskich
  • Multisport
    za 34 zł

Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę ETO MAGNETIC Sp. z o.o. moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. na potrzeby przebiegu rekrutacyjnego”.

Ogłoszenie archiwalne