Oferta pracy

Magazynier

Grudnik Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
  • układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier ogłoszonej dnia 02.10.2020 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy