Oferta pracy

Magazynier

E-MOTO SP. Z O.O.O firmie

E-MOTO SP. Z O.O.

Piołunowa 20

Wrocław

E-MOTO Sp. z. o.o. jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych do aut francuskich (Citroen, Peugeot, Renault) i działa na rynkach międzynarodowych od 2002 roku. W związku z intensywnym rozwojem Spółki obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w nowej siedzibie firmy we Wrocławiu na stanowiska:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw surowców na magazyn oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym,
  • magazynowanie towaru w sposób zgodny z zasadami gospodarki magazynowej,
  • kompletowanie towarów oraz wydanie i załadunek przewoźnikom,
  • kontrola i weryfikacja dokumentacji magazynowej,
  • obsługa maszyn i urządzeń magazynowych,
  • dbałość o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane,
  • doświadczenie w kompletowaniu zamówień mile widziane,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • wymagane cechy osobowościowe: dokładność, pracowitość, samodzielność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie na początek – pensja zasadnicza + premia do 3800 zł netto,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń z programem bonusowym,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Bardzo prosimy o składnie aplikacji do klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: „Oświadczam, ze wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych e-MOTO Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy