Oferta pracy

Magazynier

Laparo Sp. z o.o.O firmie

Laparo Sp. z o.o.

Wilcza 25C

Wrocław

Laparo sp. z o.o. skupia swoją działalność na projektowaniu i produkcji urządzeń do symulacji w medycynie.

Poszukujemy osób, które chcą tworzyć innowacyjne projekty oraz nowatorskie rozwiązania wraz z nami.
W imieniu Laparo sp. z o.o. zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatur. Zachęcamy do wysłania swojego CV oraz kilku zdań na temat własnych doświadczeń.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki – kompletowanie, pakowanie, naklejanie listów przewozowych
  • Przyjęcia zewnętrzne na magazyn
  • Przygotowywanie materiałów na produkcję oraz odbiór gotowych urządzeń z produkcji
  • Dbanie o stan magazynowy i współpraca z osobą odpowiedzialną za zakupy
  • Obsługa programu do zarządzania magazynem
  • Załadunek aut dostawczych

Wymagania:

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Jakiekolwiek doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Chęć rozwoju i pozytywna energia (warunek konieczny!)

Proponujemy:

  • Pełen etat na umowę o pracę
  • Pracę w doskonałej atmosferze, z młodym zespołem
  • Jasne warunki zatrudnienia i ścieżkę rozwoju
  • Pracę w centrum Wrocławia
  • Możliwość uzyskania karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy