Oferta pracy

Magazynier

XTG SAO firmie

  • Tyniecka 5a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

XTG SA

Tyniecka 5a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,

  • wydania z magazynu towarów i urządzeń,

  • kompletowanie oraz przygotowywanie przesyłek,

  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,

  • dbałość o zabezpieczenie przesyłek na czas transportu,

  • wykonywanie powierzonych zadań,

  • inne prace magazynowe,

  • prace porządkowe.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie,

  • chęć do pracy, zaangażowanie i otwartość na zmiany,

  • wymagane aktualne uprawnienia na wózki wydane przez UDT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet multisport, elastyczny czas pracy,

  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju i szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

XTG SA

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Przewiń do profilu firmy