Oferta pracy

Magazynier

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Bierutowska 81, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Bierutowska 81

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki – zgodnie z zamówieniem klientów,

  • przyjmowanie dostaw na magazyn,

  • utrzymanie porządku na magazynie,

  • kontrola terminów przydatności do spożycia,

  • udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

  • mile widziane doświadczeni w branży FMCG,

  • dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),

  • bezpłatne szkolenie z systemu WMS oraz procedur wewnętrznych,

  • ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, opieka medyczna,

  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - ogólnopolski dystrybutor FMCG, jedna z największych polskich firm oraz największy pracodawca na Podkarpaciu.

Przewiń do profilu firmy