Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

EIKA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Grabiszyńska 233F, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

EIKA POLSKA sp. z o.o.

Grabiszyńska 233F

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • operowanie wózkiem widłowym

  • praca z użyciem skanera i komputera

  • prace magazynowe

  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne

  • uzupełnianie danych w systemie magazynowym

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT operatora wózka widłowego

  • doświadczenie w prowadzeniu wózków czołowych min. 1 rok (mile widziana firma produkcyjna)

  • znajomość komputera

  • umiejętność szybkiego liczenia

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + miesięczne premie

  • dopłaty do wypoczynku, kartę sportową

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • pracę w zgranym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy

  • lokalizację w centrum miasta

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju w strukturach firmy