Oferta pracy

Magazynier

Gi GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy logistycznej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIER / 3700zł bruttoNumer ref.: 3109

Zadania:

  • Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą ilościową i jakościową
  • Przygotowywanie zestawow do produkcji
  • Praca ze skanerem
  • Inne czynności z zakresu magazynowania oraz produkcji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktow

Oczekiwania:

  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Zdolności manualne
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wozkow widłowych jezdniowych oraz praktyczne doświadczenie

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie od 3700 zł brutto
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitow
  • Pakiet szkoleń
  • Dofinansowania do wczasow/bony świąteczne

Ogłoszenie archiwalne