Oferta pracy

Magazynier

IncoraO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dział operacji odpowiedzialny jest za obsługę wszystkich istotnych procesów przepływu towarów od punktu dostawy produktu aż do odbioru przez klienta, dbając o to by obsługa klienta, jakość oraz wymagania biznesowe spełniane były na najwyższym poziomie.

  • Efektywny członek zespołu transakcji/operacji magazynowych będzie miał za zadanie dostarczanie wymaganej, dziennej produkcji w sposób elastyczny i profesjonalny. Osoba na tym stanowisku powinna rozumieć wymagane normy jakości oraz oraz dbać o ich spełnienie.

  • Świadczenie usług dla klienta zgodnie z obowiązującymi standardami

  • Realizowanie dziennych planów produkcyjnych

  • Odbiór przesyłek i ich kontrola pod względem ilościowym i jakościowym

  • Przygotowywanie zestawów do produkcji

  • Praca ze skanerem

  • Inne czynności z zakresu magazynowania oraz produkcji

Nasze wymagania

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zdolności manualne oraz dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność oraz dobra organizacja pracy

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych jezdniowych oraz praktyczne doświadczenie

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 6:00-14:00 oraz 13:30-21:30

To oferujemy

  • Pracę w młodym, pełnym zaangażowania zespole

  • Pakiet szkoleń niezbędnych do rozpoczęcia pracy

  • Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ◦Multisport

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie wakacji

  • Świąteczne karty przedpłacone

  • Program referencyjny

  • Program motywacyjny itp.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Incora

Miejsce pracy: Wrocław, Bierutowska

Dział: Operations

Typ zatrudnienia: umowa na 3 miesiące

Przewiń do profilu firmy

We are an equal opportunities employer and welcome applications from all suitably qualified persons regardless of their race, sex, disability, religion/belief, sexual orientation or age.