Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

NABILATON SP. Z O. O.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcia zewnętrzne towarów

  • obsługa towarowa magazynu

  • kompletacja i wydawanie towaru odbiorcom

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • obsługa wózka widłowego, komputera i skanera

  • utrzymywanie magazynu w czystości

  • wykonywanie innych prac powierzonych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych + UDT

  • wykształcenie średnie

  • dyspozycyjność

  • umiejętność posługiwania się skanerem i komputerem

  • znajomość procesów magazynowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność w realizacji swoich zadań i obowiązków

  • motywacja do pracy

To oferujemy

Stabilną pracę w rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

NABILATON SP. Z O. O.

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów urządzeń i rozwiązań w branży HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy