Oferta pracy

Magazynier

MPWiK S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiałów,

  • kontrola ilościowa i jakościowa dostaw,

  • obsługa klientów wewnętrznych Spółki,

  • ścisła współpraca z zaopatrzeniem,

  • przemieszczanie materiałów wózkiem widłowym na wewnętrznych i zewnętrznych polach składowych oraz rozmieszczenie materiałów na półkach,

  • dbanie o porządek w magazynie oraz nadzór nad powierzonym sprzętem i zapasem magazynowym,

  • praca w systemie informatycznym,

  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji okresowych oraz współpraca z komisjami inwentaryzacyjnymi.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez UDT,

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność,

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • prawa jazdy kat. B,

  • doświadczenie w pracy z systemem ERP i biegłość w obsłudze pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista i cierpliwość w obsłudze klienta wewnętrznego,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętności podejmowania szybkich decyzji i efektywnej pracy pod presją czasu,

  • chęci do nabywania nowej wiedzy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych w dni wolne od pracy (przeciętnie raz w miesiącu).

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,

  • możliwości zdobywania nowych uprawnień i podnoszenia kwalifikacji,

  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia i wysokie standardy bhp,

  • prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do specjalistów,

  • kartę Multisport oraz inne formy aktywnego spędzania czasu wolnego,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych – m.in. dopłaty do wypoczynku,

  • ciepłe, dofinansowywane posiłki,

  • pracę w systemie dwuzmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Przewiń do profilu firmy