Oferta pracy

Magazynier

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Księgowanie towarów w systemach magazynowych

  • Przygotowanie oraz wydawanie towarów do produkcji

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym / czterobrygadowym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w SAP

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • wiele benefitów z ZFŚS

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie grupowe Warta

  • wczasy pod gruszą

  • owoce dla pracowników

  • dodatkowe świateczne świadczenia socjalne

  • cykliczne imprezy integracyjne i sportowe

  • program emerytalny PPE (po 3 latach)

  • program oszczędnościowy & preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji