Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Nordes Sp. z o.o.O firmie

Nordes Sp. z o.o.

Pełczyńska 113

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów oraz ich wydawanie/wysyłka z magazynu

  • przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy)

  • posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów

  • posługiwanie się dokumentacją magazynową, instrukcjami składowania i transportu

  • gospodarowanie opakowaniami

  • bieżące monitorowanie zapasów magazynowych z uwzględnieniem asortymentu oraz terminów przechowywania materiałów.

  • ścisła współpraca z działem produkcji i zakupów

  • wprowadzanie innowacji w procesie magazynowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość komponentów elektronicznych SMD i THT (mile widziane)

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska Windows (MS Office).

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • efektywność w działaniu

  • dobra organizacja czasu pracy

  • odpowiedzialność

  • komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie