Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Armir Dystrybucja Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych,

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt,

  • praca w godzinach nocnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania – warunek konieczny,

  • dobra organizacja pracy,

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • gotowość do pracy w mroźni.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,

  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Armir Dystrybucja Sp. z o.o.

Firma Armir świadczy usługi transportowe i spedycyjne na terenie całego kraju. Prowadzimy dystrybucję wyrobów mrożonych oraz suchych bezpośrednio do odbiorcy finalnego. Obsługujemy najważniejsze sieci handlowe przez magazyny Centralne lub bezpośrednie dostawy do marketów oraz sieci lokalnych jak również sklepy indywidualne.

Przewiń do profilu firmy