Logo Pracuj.pl

Magazynier

"ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów
  • sprawdzanie prawidłowości dostaw
  • comiesięczne rozliczanie magazynów
  • obsługa programu magazynowego
  • współpraca z komórkami firmy oraz z dostawcami
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera min 1 rok
  • znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność pracy z dokumentacją i wypełniania raportów
  • rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
  • Pracę w systemie jednozmianowym na terenie Wrocławia
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szkolenia oraz kursy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień

Magazynier, Wrocław