Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

"ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA" sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie materiałów

  • sprawdzanie prawidłowości dostaw

  • comiesięczne rozliczanie magazynów

  • obsługa programu magazynowego

  • współpraca z komórkami firmy oraz z dostawcami

  • wypełnianie dokumentacji magazynowej

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera min 1 rok

  • znajomość obsługi MS Office

  • umiejętność pracy z dokumentacją i wypełniania raportów

  • rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia

  • Pracę w systemie jednozmianowym na terenie Wrocławia

  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Szkolenia oraz kursy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień