Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

MPPK sp. z o. o. sp. k.

4 4005 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i pakowanie zamówień do wysyłki

  • Przyjęcie i wydanie towaru

  • Oklejanie produktów przed wysyłką

  • Dbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Sumienność i punktualność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Dofinansowanie Karty Multisport oraz opieki medycznej EnelMed

  • Godziny pracy: dwie zmiany 6-14, 14-22

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma MPPK sp. z o.o., jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją na terenie całej Polski, wysokiej jakości karm i akcesoriów dla psów i kotów. W naszej ofercie znajdują się marki takie jak: Alpha Spirit, Wiejska Zagroda, Primal Spirit, Alcott.

Przewiń do profilu firmy