Logo Pracuj.pl

Magazynier

MPWiK S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 13:00-21:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiałów,
  • kontrolę ilościową i jakościową dostaw,
  • obsługę klientów wewnętrznych Spółki,
  • ścisłą współpracę z Zaopatrzeniem,
  • przemieszczanie materiałów wózkiem widłowym na wewnętrznych i zewnętrznych polach składowych oraz rozmieszczenie materiałów na półkach,
  • dbanie o porządek w magazynie oraz nadzór nad powierzonym sprzętem i zapasem magazynowym,
  • pracę w systemie informatycznym,
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji okresowych oraz współpracę z komisjami inwentaryzacyjnymi.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez UDT,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP i biegłość w obsłudze pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista i cierpliwość w obsłudze klienta wewnętrznego,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętności podejmowania szybkich decyzji i efektywnej pracy pod presją czasu,
  • chęci do nabywania nowej wiedzy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych w dni wolne od pracy (przeciętnie raz w miesiącu).

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • praca zmianowa w godzinach 6-14 oraz 13-21 (druga zmiana co kilka tygodni),
  • możliwości zdobywania nowych uprawnień i podnoszenia kwalifikacji,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia i wysokie standardy bhp,
  • prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do specjalistów,
  • kartę Multisport oraz inne formy aktywnego spędzania czasu wolnego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych – m.in. dopłaty do wypoczynku,
  • ciepłe, dofinansowywane posiłki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Osoby zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie aplikacji - za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Magazynier, Wrocław