Logo Pracuj.pl

Magazynier

XTG SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

XTG SA

Rakietowa 37

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydania z magazynu towarów i urządzeń,
  • kompletowanie oraz przygotowywanie przesyłek,
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • dbałość o zabezpieczenie przesyłek na czas transportu,
  • wykonywanie powierzonych zadań,
  • inne prace magazynowe,
  • prace porządkowe.

Podział czasu pracy

40%

Sales

30%

Accuring new customers

20%

Customer Service

10%

Purchasing

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
  • chęć do pracy, zaangażowanie i otwartość na zmiany,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w godzinach 9:30- 17:30
  • dogodna lokalizacja: ul. Rakietowa 37, Wrocław
  • atrakcyjne warunki – konkurencyjne wynagrodzenie, dopłaty do systemu benefitowego: karnet multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Magazynier, Rakietowa 37, Fabryczna, Wrocław