Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

HFT71 Sp. z o.o.

4 500 brutto / mies.
  • Targowa 4, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Targowa 4

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień dla Klientów

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru wg specyfikacji

  • Załadunek oraz rozładunek towaru za pomocą wózka widłowego

  • Obieg dokumentacji logistyczno-magazynowej

  • Dbałość o porządek i czystość w obszarze magazynowym

  • Przestrzeganie przepisów BHP/ PPOŻ

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach magazynowych

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

  • Komunikatywność, samodzielność

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Mile widziane uprawnienia UDT

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Parking dla pracowników

  • Wynagrodzenie od 4500 brutto/msc

  • Co miesiąc dodatkową premię w wysokości do 15% od kwoty wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie takie jakie druk cyfrowy DTG, który wykonujemy za pomocą drukarki Kornit Avalanche HD6. Wraz z rozwojem firmy postanowiliśmy zbudować od podstaw dział sitodruku, który będzie mógł pracować na najnowszym sprzęcie jaki dostępny jest na rynku. Chcemy umożliwić zatrudnionym osobom pracę w jak najlepszych warunkach dlatego zapraszamy do współpracy w nowo powstałej hali, którą właśnie przygotowujemy w oparciu o najwyższe standardy.

Strona internetowa: https://hft71.pl/firma/

Przewiń do profilu firmy