Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Air Express Poland Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Tyniecka 5a

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie wysyłek

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Obsługa wózków jezdnych i podnośnikowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Jednozmianowy system pracy,

  • Praca z młodym zespołem w miłej atmosferze

AIR EXPRESS POLAND jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firma w branży transportowej i logistycznej. Od wielu lat zajmujemy się organizacją przewozu ładunków na ternie całej Uni Europejskiej oraz ich magazynowaniem. Cały czas wyznaczamy sobie nowe cele oraz poszerzamy zakres naszych usług. Jesteśmy otwarci na nowości technologiczne, które pomagają nam podnosić jakość obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy