Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ADS SYSTEMS SPÓŁKA Z O.O. SP.K.

  • Kobierzycka 22, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Kobierzycka 22

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrola dostaw

  • rozkładanie towaru w magazynie

  • kompletowanie zamówień i wydawanie towaru klientom

  • kompletowanie zamówień do wysyłki

  • zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, kradzieżą

  • kontrola stanów w magazynie

  • utrzymywanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • samodzielność

  • prawo jazdy kategoria B (będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku

  • pakiet Medicover Sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

ADS SYSTEMS KWIEK DREWNOWSKI Sp. K. 52-315 Wrocław ul. Kobierzycka 22 jest firmą handlową, która specjalizuje się w technicznych systemach zabezpieczeń i instalacjach niskoprądowych: telewizji przemysłowej, sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, domofonach i videodomofonach, p. poż.. Możemy poszczycić się doświadczeniem w zakresie sprzedaży nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie elektronicznych systemów zabezpieczeń. Współpraca z większością czołowych producentów pozwoliła nam osiągnąć ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym zapewniającą stabilny rozwój firmy. Jesteśmy firmą oferującą konkurencyjne ceny produktów, zapewniając jednocześnie kompetentną i szybką obsługę.