Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

DSN "DOLSIN"O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Magazynier

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • przyjmowanie dostaw towarów do magazynu
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • wprowadzanie danych do aplikacji systemowych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość dokumentacji magazynowej
  • znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do pakietu benefitów m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne