Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

KOPOS ELEKTRO PL Sp. z o.o.O firmie

3 0003 100 brutto / mies.
  • Giełdowa 12
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

KOPOS ELEKTRO PL Sp. z o.o.

Giełdowa 12

Wrocław

Firma Kopos Elektro PL Sp. z o.o. została założona w 1999 roku jako polski przedstawiciel czeskiego producenta materiałów elektroinstalacyjnych – firmy Kopos Kolin a.s.
Kopos Elektro PL Sp. z o.o. jest jedynym przedstawicielem tego producenta w Polsce. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu i stąd zaopatrujemy w nasze produkty hurtownie elektrotechniczne z całej Polski. Kopos to silna marka której wartość opiera się na szerokim asortymencie wysokiej jakości produktów wytwarzanych przy użyciu nowoczesnych technologii.

Magazynier

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • rozładunek oraz załadunek towarów (materiały elektroinstalacyjne)
  • przygotowywanie przesyłek kurierskich
  • utrzymywanie porządku na placu magazynowym
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 (w związku z pandemią praca na dwie zmiany w przedziale 6:00 - 18:00, po ustaniu pandemii praca w godzinach 8:00 - 16:00 )

Główne wymagania to:

  • dyspozycyjność
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w grupie
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • stałe godziny pracy
  • premie zadaniowe
  • pracę w młodym zespole.

Ogłoszenie archiwalne