Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

QLKA STORE JULIA NOWAKO firmie

3 3005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Trójkątna 1
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

QLKA STORE JULIA NOWAK

Trójkątna 1

Wrocław

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Rozplanowanie ułożenia dostawy
  • Odbiór i dowóz dostaw
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia.
  • Generowanie listów przewozowych oraz wydawanie przesyłek kurierom
  • Przyjmowanie oraz rozładunek dostaw
  • Sprawdzanie dostaw pod kątem jakościowym oraz ilościowym
  • Realizacja operacji wewnątrz magazynowych
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

​​​​​​​Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z komputerem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język polski na komunikatywnym poziomie
  • Odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 20 zł brutto + system premiowania
  • Możliwość awansu
  • Umowę o pracę
  • Kameralną atmosferę pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne