Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Mieczysław Kostuś Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EXTHERM-2"

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Psary, ul. Parkowa 59 (3 km od północnej granicy Wrocławia)

Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej oraz PCV z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym.

Szukamy kandydata do pracy jako magazynier na produkcji stolarki aluminiowej.

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie/magazynowanie towarów (profili, akcesoriów, okuć itp.)
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowywanie zleceń do wysyłki
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Utrzymywanie porządku w częściach magazynowych
  • Proste prace produkcyjne

Wymagania:

  • doświadczenie w branży stolarki aluminiowej (minimum rok)
  • podstawowa znajomość profili/akcesoriów powiązanych z produkcją stolarki
  • samodyscyplina, dobra organizacja czasu i stanowiska pracy
  • uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • pracę w zgranym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne