Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Assmann Distribution Sp. z o.o.

    Od ponad 40 lat grupa firm ASSMANN jest globalnym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów komputerowych i produktów sieciowych.

    ASSMANN gwarantuje udane przetwarzanie swoich OEM / ODM projektów zgodnie DIN EN ISO 9001:2000 oraz  DIN EN ISO 14001:1996. Podstawą produkcji są wysokie cechy jakościowe i standardy takie jak UL, ETL, IEEE, VDE, TUV, ISO, IEC i CE.

    Główna siedziba ASSMANN Distribution sp. z o.o. mieści się we Wrocławiu, gdzie znajduje się centralny magazyn produktów w Polsce. Biuro handlowe działa również w Warszawie. Pracownicy firmy ASSMANN tworzą dynamiczny i ambitny zespół posiadający niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby zapewnić klientom obsługę na satysfakcjonującym poziomie. ASSMANN prowadzi w Polsce dystrybucję wielu renomowanych światowych marek a wśród nich (m.in. BELDEN, HIRSCHMANN, NEXANS, PANDUIT, FLUKE NETWORKS i inne).

    Magazynier

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: 01/2018
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie prac oraz prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowaniem, wydawaniem i składowaniem towarów;
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
    • obsługa komputerowego systemu magazynowego;
    • bieżące kontrolowanie stanów magazynowych;

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku magazyniera (minimum 1 rok);
    • umiejętność pracy w zespole;
    • uczciwość, zaangażowanie;
    • dobra organizacja pracy;
    • pogodne usposobienie;
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny);

    Oferujemy:

    • pracę na pełnym etacie;
    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • pracę w młodym zespole i przyjemnej atmosferze;
    • dobre warunki pracy.

    Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij tylko swoje CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".