Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

    Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:
    Magazynier

    Zakres obowiązków:

    • kompletowanie i pakowanie zamówień,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.

    Od kandydata oczekujemy:

    • gotowości do pracy fizycznej,
    • sumienności i dokładności,
    • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
    • mile widziane zaświadczenie o niekaralności.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • podwyżkę po okresie próbnym,
    • system premiowy,
    • możliwości awansu,
    • dopłatę do karty Multisport,
    • rabaty pracownicze,
    • możliwość ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji przez Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. ".

    Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl sp. z o.o. sp.k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: https://www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml.