Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Mirosławice (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Haubitz Polska sp. z o.o. z siedzibą w Mirosławicach poszukuje pracownika na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Mirosławice (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • rozładunek/załadunek samochodów,
    • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
    • przygotowanie towaru do wysyłki,
    • kompletacja zamówień,
    • obsługa klientów, wydawanie towaru z magazynu,
    • obsługa sprzętu magazynowego,
    • dbałość o powierzony sprzęt,
    • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze,
    • prawo jazdy kat. B,
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
    • dokładność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zdolności manualne,
    • pełna dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w systemie jednozmianowym,
    • po zakończeniu okresu próbnego: pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.