Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Inwentaryzacje wyrobów gotowych
  • Kontrola stocków komponentów i opakowań rotacyjnych
  • Obsługa systemu SAP
  • Transport wyrobów z produkcji na wyznaczoną lokalizację
  • Kompletacja wysyłki na buforze załadunkowym zgodnie ze zleceniem przygotowania wysyłki.
  • Nadawanie lokalizacji magazynowej paletom/wózkom z wyrobami
  • Kontrola zgodności pakowania, kontrola etykiet
  • Ewidencja pobrań z magazynu oraz z produkcji
  • Transport komponentów, surowców dostarczonych przez dostawców
  • Dostarczanie niezbędnych komponentów na produkcję
  • Przyjęcia na magazyn komponentów, surowców oraz zwrotów na magazyn
  • Zgłaszania przełożonym zauważonych nieprawidłowości i odstępstw w wyrobach gromadzonych na magazynie
  • Poprawność piętrowania (stabilność) zgodną z instrukcją magazynowania oraz oznaczeniami na etykietach
  • Sortowanie palet
  • Kontrola dobowa stanu technicznego wózka widłowego
  • Kontrola poprawności składowania w lokalizacjach magazynowych
  • Przestrzeganie zasady FIFO
  • Weryfikacja merytorycznej zgodności i poprawność sporządzanych dokumentów
  • Raportowanie przełożonemu o realizacji powierzonego zadania lub problemach w trakcie jego realizacji

Wymagania:

  • Minimum dwa lata na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia obsługi wózka widłowego
  • Znajomość SAP mile widziana
  • Spostrzegawczość
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowice, Styropianowa 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowicach przy ul. Styropianowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się