Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

    Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

    Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Inwentaryzacje wyrobów gotowych
    • Kontrola stocków komponentów i opakowań rotacyjnych
    • Obsługa systemu SAP
    • Transport wyrobów z produkcji na wyznaczoną lokalizację
    • Kompletacja wysyłki na buforze załadunkowym zgodnie ze zleceniem przygotowania wysyłki.
    • Nadawanie lokalizacji magazynowej paletom/wózkom z wyrobami
    • Kontrola zgodności pakowania, kontrola etykiet
    • Ewidencja pobrań z magazynu oraz z produkcji
    • Transport komponentów, surowców dostarczonych przez dostawców
    • Dostarczanie niezbędnych komponentów na produkcję
    • Przyjęcia na magazyn komponentów, surowców oraz zwrotów na magazyn
    • Zgłaszania przełożonym zauważonych nieprawidłowości i odstępstw w wyrobach gromadzonych na magazynie
    • Poprawność piętrowania (stabilność) zgodną z instrukcją magazynowania oraz oznaczeniami na etykietach
    • Sortowanie palet
    • Kontrola dobowa stanu technicznego wózka widłowego
    • Kontrola poprawności składowania w lokalizacjach magazynowych
    • Przestrzeganie zasady FIFO
    • Weryfikacja merytorycznej zgodności i poprawność sporządzanych dokumentów
    • Raportowanie przełożonemu o realizacji powierzonego zadania lub problemach w trakcie jego realizacji

    Wymagania:

    • Minimum dwa lata na podobnym stanowisku
    • Uprawnienia obsługi wózka widłowego
    • Znajomość SAP mile widziana
    • Spostrzegawczość
    • Dokładność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
    • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
    • Ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
    • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowice, Styropianowa 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Knauf Industries Polska sp. z o.o. z siedzibą w Adamowicach przy ul. Styropianowej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.